Sauvignon

Sauvignon - Pozdní sběr 2017

Zlatožlutá barva, nádherná výrazná vůně citrusů. Bohaté víno s převažující chutí grepu s příjemným dozvukem angreštu a minerálních tónů.  Poměr zbytkového cukru a kyselinky dává vínu příjemnou svěží pitelnost.

Jídla: Výrazná vůně i chuť dává vínu sebevědomí být doplňkem výrazných pokrmů, jako jsou sýry a kořenité pokrmy. Může však příjemně obohatit i méně výrazná jídla jako jsou saláty a těstoviny.

Zbytkový cukr: Suché

Cena: 149 
Rulandské šedé

Rulandské šedé - jakostní 2017

Výrazná barva typická pro „šeďák“, Ve vůni pomeranče doplněné v chuti chlebovými tóny. Nechybí mineralita typická pro pálavská vína.  

Zbytkový cukr:suché

Cena: 129 
Sauvignon

Sauvignon II - Pozdní sběr 2017

Velmi lehké a příjemné pití. Lehká vůně kopřiv v chuti přechází v angrešt a bílé broskve. Nechybí minerální podbarvení vína z Pálavy s harmonickým podbarvení kyselinkou.

Zbytkový cukr: Suché

Cena: 139 
Rulandské šedé

Rulandské šedé - Pozdní sběr 2017

Výrazná barva typická pro „šeďák“, Ve vůni pomeranče doplněné v chuti pomerančovými tóny. Nechybí mineralita typická pro pálavská vína.  

Zbytkový cukr:suché

Cena: 139 
Ryzlink vlašský

Ryzlink vlašský - Pozdní sběr 2017

Příjemné plné harmonické víno zlatavé barvy ve vůni s tóny rozkvetlé louky. Kombinace vysoké minerality vína s příjemnou kyselinkou podtrhuje svěží chuť doplněnou o kořenité tóny, které dávají vínu výraznou strukturu.

Jídla: Ryby na všechny způsoby, lehčí předkrmy jako paštika a méně výrazné sýry, příjemně osvěží jako doplněk drůbežích pokrmů.

Zbytkový cukr: polosuché

Cena: 149 

Slunný vrch, spol.s r.o.

vino@slunnyvrch.cz

+420 777 561 977

fbico

anawelogoVytvořilo Anawe